Vendula: +420 603 988 956 | Valerie: +420 606 631 439 | Marcela: +420 728 034 045

Vendula

Zpevnění přírodních nehtů

Zpevnění doporučuji zákaznicím, které by rády zpevnily své jinak dostatečně dlouhé a nelámavé nehty. Výhodou této metody oproti celkové modeláži gelových nehtů je přirozenější vzhled v důsledku menšího množství vrstev gelů nanášených na nehty. Proto máte-li zájem oživit své nehty a dodat jim upravený vzhled, objednejte se ještě dnes.

I v případě zpevnění však doporučuji doplňování vrstev gelů, a to v časovém horizontu od 2-4 týdnů v závislosti na rychlosti růstu Vašich nehtů.

Co Vám nabízím?

Nehtové modeláži se naplno věnuji od roku 2013. Za ta léta jsem tak měla možnost vytvořit nepřeberné množství tvarů výsledných nehtů za použití desítek odstínů různých barev a motivů. I přesto se v oblasti nehtové modeláže neustále vzdělávám, abych tak aktualizovala své postupy dle aktuálních znalostí z oboru a také aktuálních trendů.

Celkový vzhled nehtů Vám ráda doplním téměř jakýmkoliv motivem z opravdu široké nabídky barev používaných gelů. Nabízím odstíny od těch tmavších po nejsvětlejší. Ve své “výzbroji” disponuji nejen nálepkami ale také štětci a kupou trpělivosti potřebnou pro malbu požadovaných motivů.

Ukázka mé práce

VENDULA FAKTOROVÁ

OBJEDNEJTE SE

NAPIŠTE MI

faktorova@salonkrasypt.cz