Vendula: +420 603 988 956 | Valerie: +420 606 631 439 | Marcela: +420 728 034 045

Marcela

Pedikúra

Celoroční péče o naše chodidla by měla být důležitá pro každého z nás. Úkolem pedikúry je nejen odstranění zrohovatělé kůže, mozolů, kuřích ok a otlaků, ale i zkrášlení nohou a nehtů formou úpravy tvaru či výsledné barvy. Pedikúra je také možností si báječně odpočinout, a to především díky relaxační masáži. Ta Vám může pomoci například od bolesti hlavy, kyčlí aj. Nenechte své nohy trpět a dopřejte jim úlevu a péči, kterou si beze sporu zaslouží.

V současné době nepřijímám nové klienty na ošetření. Děkuji za pochopení.

Pro koho je ošetření určeno?

Pedikúra je určena pro ženy i muže všeho věku. Máte-li však na nohou plísňové onemocnění, v rámci ochrany ostatních klientů Vás budu nucena odmítnout.

V rámci pedikúry nabízím 3 typy ošetřenízákladní pedikúru, pedikúru s peelingem a SPA pedikúru s nejvíce nabízenými úkony.

Nabízené typy ošetření

01

Základní pedikúra

Základní mokrá pedikúra v rámci které se Vašim chodidlům dostane příjemné péče.

02

Pedikúra s peelingem

Základní mokrá pedikúra doplněná o peeling, jež zajistí důkladné odstranění odumřelých buněk pokožky chodidel.

03

SPA pedikúra

Kompletní mokrá pedikúra zahrnující úkony ze základní pedikúry doplněná o peeling a masáž chodidel.

pedikúra

Základní pedikúra

V rámci základní pedikúry se Vám dostane prvotřídní péče. Ošetření začíná koupelí nohou v lázni se změkčujícími přísadami. Během této doby dochází ke změkčení otlaků a mozolů. Poté se přistoupí k odstraňování přebytečné kůže a otlaků. Následuje úprava nehtů – zastřižení, opilování, změkčení a případné zdobení lakem. Na závěr se nohy ošetří speciálním krémem či olejem.

Pedikúra s peelingem

Pedikúra s peelingem, jak již název ošetření napovídá, je doplněna o peeling. Ten zajistí důkladnou hloubkovou očistu, díky které bude pokožka Vašich nohou  příjemně měkká, sametová a voňavá. Při peelingu se z vrchní části pokožky odstraní odumřelé kožní buňky a přitom se podpoří krevní cirkulace a regenerace kůže.

SPA PEDIKÚRA

SPA pedikúra je kompletní ošetření zahrnující všechny výše zmíněné úkony doplněné o velice příjemnou masáž chodidel.

Jedná se o nejpříjemnější typ ošetření vůbec, a to především díky příjemné masáži chodidel. Ta Vám kromě zajištění relaxace může pomoci od bolesti zad, hlavy, kyčlí aj.

Marcela Lošťáková

OBJEDNEJTE SE

NAPIŠTE MI

lostakova@salonkrasypt.cz