Vendula: +420 603 988 956 | Valerie: +420 606 631 439 | Marcela: +420 728 034 045

Permanentní prodloužení řas

Okouzlete přirozeně vypadajícími řasami

Chcete se každé ráno probudit s dokonale nalíčenými řasami? Přejete si při různých činnostech vypadat stále upravená a připravená na jakoukoliv společenskou situaci?

Pak neváhejte a vyzkoušejte permanentní prodloužení řas metodou řasa na řasu!

Permanentní prodlužování řas je revoluční metoda prodloužení řas, která Vám umožní splnit si sen o dlouhých, hustých a pevných řasách, které se ve své podstatě nebudou tvářit uměle.

Naučte se o prodloužené řasy správně pečovat

PÉČE O PRODLOUŽENÉ ŘASY

1. Po dobu 48 hodin po aplikaci dbejte na zvýšenou opatrnost! Vyvarujte se kontaktu s vodou/vlhkem (sauna, pára, bazény), odličovadly, mastnými očními stíny a vyhněte se zbytečných doteků v oblastí očí či dokonce jejich přílišnému mnutí.

2. Pečlivě si řasy pročesávejte minimálně 2x denně, a to takovým způsobem, abyste si řasy zbytečně netrhala. Tudíž používejte speciální kartáček (podobný kartáčku od řasenky). Při česání se snažte netrhat spoje lepidla a řas.

3. Umělé řasy pravidelně omývejte alespoň vlažnou vodou, abyste z nich odstranila nečistoty a maz, které by mohly narušit spoje lepidla. Svým klientkám doporučuji čištění slabším proudem sprchy, a to raději na oblast čela. Příliš silný proud přímo na řasy by mohl být na Vaše řasy přílišná zátěž. Vhodnější péče se ale skládá ze speciální čistící pěny určené přímo na umělé řasy. Lze objednat na internetu například pod heslem “čistící pěna na umělé řasy”, výběr je relativně velký.

4. Nikdy na prodloužené řasy neaplikujte “obyčejnou” řasenku. Tu můžete nanést pouze na spodní řasy, a to velmi opatrně. Samozřejmě existují i speciální řasenky na umělé řasy.

5. Nepoužívejte mastná a silikonová odličovadla. Chcete-li si oči odlíčit, používejte odličovadla pouze na vodní či gelové bázi, a to velmi opatrně.

6. Nesnažte se umělé řasy natáčet kleštičkami, zbytečně pak řasy polámete či dokonce vytrhnete.

7. Pokud možno, snažte se vyvarovat poloze na břiše s hlavou zabořenou do polštáře.

8. Nezapomínejte na doplnění zhruba 2 – 4 týdny po předchozí aplikaci. Odrostlé řasy budou mít tendenci “padat do očí” – tzv. propadávat, což není nic příjemného a zbytečně pak škodíte svým očím.

VENDULA FAKTOROVÁ

OBJEDNEJTE SE

NAPIŠTE MI

faktorova@salonkrasypt.cz