Vendula: +420 603 988 956 | Valerie: +420 606 631 439 | Marcela: +420 728 034 045

Kateřina

Hloubkové čištění pleti

Hloubkové čištění pleti je nejdůležitější procedurou při péči o pleť. Ošetřující přípravky jsou vybírány podle věku klientek, vzhledu a stavu pórů a také vzhledem k stavu vlhkosti pleti.

Toto ošetření je vhodné také nejen pro mladistvé, kteří trpí na akné.

Pro koho je ošetření určeno?

Toto ošetření je určeno pro ženy, muže, dívky či chlapce, kteří se potýkají s pletí s komedony (tzv. černé tečky), se zvýšenou produkcí mazových žláz, s mikrozáněty, s rozšířenými póry či s poruchou promaštění pleti (tzv. akné).

Přínos ošetření

01

Redukce černých teček

V rámci tohoto ošetření se zaměříme na hloubkové pročištění pórů, čímž zamezíme tvorbě černých teček.

02

Hloubkové vyčištění pleti

Mimojiné zajistím postupné uzavírání vývodů mazových žláz, které stojí za vznikem akné.

03

Hydratace pleti

Tak jako u jiných ošetření je hydratace pleti alfa a omegou zdravé a svěže vypadající pleti.

Mé doporučení

Nebojte se investovat čas a finance do péče o pleť, a to už i v mladším věku. Jednou, až přijde čas, se Vám pleť odvděčí svěžím a zdravým dojmem. Proto doporučuji svým klientkám alespoň jednou za čas podstoupit jedno z kosmetických ošetření, které doplňují pravidelnou domácí péčí.

Řešte svou aknózní pleť s profesionály a pokud možno, vyvarujte se častému střídání drogistických necílených přípravků, které nemusí Vaší pleti zcela vyhovovat.

Tip na domácí péči

Nechte si poradit při výběru masek k domácímu použití. Ne každá maska dodá ty správné živiny, vitamíny a zaručí ty správné účinky.

Zahoďte “zaručené” drogistické přípravky a začněte svou péči o pleť s cílenými přípravky, které jsou po odborné konzultaci k dostání v mém salonu.

Valerie Rajnohová

OBJEDNEJTE SE

NAPIŠTE MI

rajnohova@salonkrasypt.cz