Vendula: +420 603 988 956 | Valerie: +420 606 631 439 | Marcela: +420 728 034 045

Líčení maturantek

Každoročně nabízíme (nejen) prachatickým maturantkám líčení za bezkonkurenční ceny! Nabízíme zvýhodněné balíčky, při kterých snižujeme cenu za líčení jednotlivce v závislosti na velikosti líčené skupiny.

Jsme si vědomy, jak důležitým večerem je pro maturantky maturitní ples, proto chceme, aby se každá z vás cítila jako královna večera. K tomu Vám nestačí jen krásné šaty a precizně vytvarovaný účes, ale i dlouhotrvající make-up, který zvládne celovečerní zátěž.

Dbáme na individuální přání maturantek.

Jsme schopné vytvořit dramatické večerní líčení včetně ostrých silných linek a výrazných řas, třpytek a konturování. Naopak pro ty, které nejsou zvyklé se líčit a vyčnívat z davu, lze sestavit přirozenější líčení, které se podobá tomu dennímu. Anebo se společně vydáme zlatou střední cestou a vytvoříme jemné večerní líčení?

Výhodný balíček pro skupinu

Jste skupina 5 a více maturantek a chcete využít exkluzivní nabídku skupinového líčení za zvýhodněnou cenu za osobu? Pak jste na správné adrese!

Každoročně nabízíme (nejen) prachatickým maturantkám líčení za bezkonkurenční ceny! Nabízíme zvýhodněné balíčky, při kterých snižujeme cenu za líčení jednotlivce v závislosti na velikosti líčené skupiny.

Fotografie: Ivana Bušková

Nejčastěji kladené otázky

Přijedete za mnou na místo určení?

Preferujeme, pokud mohou maturantky přijít za námi do Salonu Krásy. V případě většího počtu maturantek je možné se domluvit a dorazit na místo konání maturitního plesu.

Mohu si vybrat jednu z vás?

Ano, to je samozřejmostí. Líčení nabízíme všechny 3 (viz níže), ale každá jedeme tzv. sama na sebe. Stačí si vybrat tedy jednu z nás.

Pokud by bylo velké množství maturantek k líčení, není problém domluvit se pro více vizážistek.

Kateřina má své vlastní webové portfolio?

Ano, to je pravda. Na její osobní vizážistické stránce se dozvíte více informací o líčení v její režii.

Malá ukázka naší práce

Chcete líčení?

Vendula Faktorová

+420 603 988 956

faktorova@salonkrasypt.cz