Vendula: +420 603 988 956 | Valerie: +420 606 631 439 | Marcela: +420 728 034 045

Kateřina

Péče o oční okolí

Oční okolí je nejcitlivější částí obličeje. Kůže okolo očí je tenká, průsvitnější, snadno zde prosvítají cévy. To jí může dát nádech tmavších odstínů. Mívá méně mazu a hydratace, proto se zde dříve projevují známky únavy a stárnutí, kůže povoluje, prosvítá cévní kresba, objevuje se pigment, kožní povrch se zvrásňuje.

Pro koho je ošetření určeno?

Toto ošetření je určeno především pro ženy s viditelnými příznaky stárnutí v oblasti kolem očí či pro ženy, které trpí na tzv. kruhy pod očima. Je možné cílit účinek ošetření právě proti výrazným tmavým nádechům v oblasti očí.

Přínos ošetření

01

Vypnutí

Doplněním kyseliny hyaluronové do podkožních vrstev zapůsobí i na vypnutí očního okolí.

02

Hydratace

I tato velmi namáhaná oblast si zaslouží zvýšenou hydrataci.

03

Navrácení mladistvého vzhledu

Tato péče napomáhá potlačit projevy stárnutí v očním okolí.

Mé doporučení

Začněte s péčí o oční okolí včas. Tato oblast mívá méně mazu a hydratace, proto se zde dříve projevují známky únavy a stárnutí, kůže povoluje, prosvítá cévní kresba, objevuje se pigment, kožní povrch se zvrásňuje.

Nechte si ošetření doplnit o zapracování tzv.:

• Micro Ampoules Silver Eyes Radiance– projasnění pokožky okolo očí, mírně pleť napíná a velmi dobře hydratuje, obsahuje pigmenty stříbra.

Tip na domácí péči

Nezapomínejte na pravidelné večerní odličování očí a očního okolí. Precizně odstraňte řasenku, líčidla i zbytky make-upu. To následně doplňte o ošetření vhodnými přípravky určenými pro oční okolí, které je možné po odborné konzultaci doporučit v Salonu.

Ale pozor, vyvarujte se příliš mastným krémům, které této oblasti spíše škodí.

Valerie Rajnohová

OBJEDNEJTE SE

NAPIŠTE MI

rajnohova@salonkrasypt.cz