Vendula: +420 603 988 956 | Valerie: +420 606 631 439 | Marcela: +420 728 034 045

Kateřina

Ošetření pleti řadou dermaBOTEXIN

Po ukončení nástupu menopauzy nastává postupný útlum činnosti mazových žláz. Snižuje se schopnost obnovy rohové vrstvy pokožky a bariérové funkce. Vlivem řady vnitřních faktorů dochází k útlumu tvorby kolagenových vláken a ke snížení obsahu síťujících látek typu kyseliny hyaluronové. To má za následek viditelný pokles elasticity kůže, který se projevuje nejdříve v partiích kolem očí a na čele, později na krku a dekoltu.

Pro koho je ošetření určeno?

Toto NEINVAZIVNÍ botoxové ošetření je určeno především pro ženy starší 50 let. Nemusíte se bát jehel, protože při aplikaci žádná jehla není použita.

Přínos ošetření

01

jas, pevnost a pružnost

Toto ošetření dodá pleti to potřebné.

02

Obnova elasticity

Přispívá k obnově elasticity, a tím k oddálení přirozené ztráty pružnosti.

03

Intenzivní kúra proti vráskám

Napomáhá snižovat hloubku již vzniklých vrásek až o 20 %.

Mé doporučení

Jakmile mé klientky slyší slovo “botexin“, hned se zaleknou, že se jedná o aplikaci botoxu jehlou. Nemusíte mít ale strach! Při tomto ošetření Vás žádná jehla ani botox v pravém slova smyslu nečeká. Ošetření spočívá v precizním nanášení a následném zapracování speciálního séra, které je poté doplněno o masku.

Nechte si ošetření doplnit o zapracování tzv.:

• TriaBOTULOTOXIN KIT profi care 33% antiwrinkles – oligopeptidy podobné částem molekuly botuloxinu uvolňují napětí mimických vrásek, které se po aplikaci rychle vyhlazují, látka DMAE je dnes nejúčinnější kosmeticky aktivní látkou proti vráskám,

• MicroAmpoules DMAE antiwrinkles therapy – obsahuje účinnou látku dimethylaminoetanol DMAE, která působí přímo na mimické vrásky.

Tip na domácí péči

Doplňte salonní péči o denní a noční krém Syncare z řady DermaBOTEXIN.

Valerie Rajnohová

OBJEDNEJTE SE

NAPIŠTE MI

rajnohova@salonkrasypt.cz