Kosmetická ošetření pleti

Kateřina Jeníčková

Kosmetickému ošetření pleti se věnuji od roku 2020, kdy jsem se po rodičovské vracela do pracovního procesu. Kosmetika byla vždy mou vášní a práce s lidmi se vzhledem k mé srdečné povaze také nabízela. I proto jsem kývla na nabídku stát se kosmetičkou a věnovat se kosmetice naplno. Společně s ní jsem se rozhodla také pro líčení, které mě nesmírně baví a taktéž naplňuje.

Mým hlavním cílem je dopřát svým klientkám zasloužený relax, po kterém mimo jiné na první pohled poznají viditelné výsledky provedeného ošetření. Při své práci používám českou dermokosmetiku Syncare s vybranými přípravky v BIO kvalitě.

Každoročně se účastním několika kurzů a workshopů, abych se neustále v této oblasti vzdělávala a mohla Vám tak nabídnout opravdu to nejlepší na trhu dle aktuálních trendů a znalostí.

Níže naleznete základní rozdělení mnou nabízených služeb, o kterých si můžete přečíst více informací poklikem na “Zjistit více“.

Přijímám nové klientky na kosmetiku

Objednací lhůta se pohybuje kolem 4 týdnů. Objednávky, prosím, směřujte na tel. číslo +420 737 039 714. Děkuji.

Návrh bez názvu (1)

Má nabídka kosmetických ošetření

Mezoterapie

NOVINKA v mé nabídce péče o pleť. Nechte si vyhladit vrásky, strie či pigmentové skvrny. Tato terapie je velice komplexním řešením na více problémů pleti.

Základní ošetření pleti

Pro nenáročné klientky, které mají méně času, ale i přes to chtějí o sebe a svou pleť pečovat.

Nabízím 2 varianty tohoto ošetření – BEZ použití přístroje a ZA použití přístroje.

Hloubkové čištění pleti

Hloubkové čištění pleti je nejdůležitější procedurou při péči o pleť. Ošetřující přípravky jsou vybírány podle věku klientek, vzhledu a stavu pórů a stavu vlhkosti pleti. Vhodné pro aknózní pleť (nejen) mladistvích..

Ošetření pleti kys. hyaluronovou

Od 35 let už naše pleť potřebuje nejenom hydrataci, ale i výživu. A nemáme-li výborné genetické
dispozice, pak potřebuje i pomoc proti prvním vráskám.

Ošetření pleti pro VĚK 25+

Hydratace je pro pokožku stejně důležitá jako čištění a regenerace. Nedostatek vody v kůži je jedním z faktorů předčasného stárnutí pleti. Využijete toto ošetření pro mladistvou pleť.

Ošetření pleti pro věk 35+

Jako pleť 35+ označujeme období života, ve kterém je žena v plném pracovním i životní vytížení a pokožka vyžaduje intenzivní péči. Ve druhém polovině tohoto období, nastává také úprava hormonálních hladin především estrogenů, což může vést k zvýšení citlivosti pleti, poklesu její napnutí a k zesílení rohové vrstvy.

Ošetření pleti pro věk 40+

Najednou zjistíme, že pleť začíná postrádat přirozenou mladistvou pružnost, vrásky jsou viditelné, objevují se více červené žilky, pigmentové skvrny, kruhy pod očima, různé nerovnosti na pleti aj. Proto by součástí naší péče měla být kvalitní kosmetika a pravidelná péče. Je vědecky dokázáno, že včasná a správná péče může vývoj stárnutí pokožky oddálit a vyhladit.

Ošetření pleti pro věk 50+ (zralá pleť)

Proces stárnutí kůže ovlivňují genetické faktory, hormonální působení a jiné vnější faktory – stres, nedostatek spánku, sluneční paprsky aj. S přibývajícím věkem se snižuje schopnost regenerace kůže, pokožka se méně mastí, hydratuje a prokrvuje. Hormonální změny (menopauza) ovlivňují i naši pleť. Kůže je křehčí, méně odolná, ztrácí lesk a prohlubují se vrásky.

Péče o oční okolí

Oční okolí je nejcitlivější částí obličeje. Kůže okolo očí je tenká, průsvitnější, snadno zde prosvítají cévy. To jí může dát nádech tmavších odstínů.

Ošetření pleti s rozšířenými cévkami

Rosacea je relativně rozšířené kožní onemocnění. Především ve stádiu kuperózy je dobře zvládnutelné při optimální kosmetické péče a režimových opatřeních.

Ošetření pleti dermaBOTEXIN

Po ukončení nástupu menopauzy nastává postupný útlum činnosti mazových žláz. Snižuje se schopnost obnovy rohové vrstvy pokožky a bariérové funkce.

Kateřina Jeníčková (dříve Stráská)

OBJEDNEJTE SE

NAPIŠTE MI

jenickova@salonkrasypt.cz

Před objednáním se, prosím, seznamte s mými VOP.

Návrh bez názvu (1)